,,CZARY MARY, WOSKU LANIE, CO MA STAĆ SIĘ, NIECH SIĘ STANIE…’’ – III B

Andrzejki – czas zabawy i wróżenia. W ten magiczny wieczór dziewczęta i chłopcy usiłują się dowiedzieć u czyjego boku spędzą życie.

Dawniej uważano, że przepowiadanie przyszłości musi się odbywać w warunkach niezwykłych. Andrzejki to doskonała okazja, aby  poczuć atmosferę czarów i niesamowitości. Uczestnicy zabawy z klasy III b mogli się dowiedzieć  od obecnych w BIBLIOTECE DZIECIĘCEJ  w komnacie wróżb, wróżek p. Anieli Pacuszka i p. Jadwigi Listwan co dobrego  czeka ich w przyszłości, które życzenie spełni się pierwsze, co szykuje dla nich los .Oprócz tradycyjnych wróżb odbyły się tańce, pląsy i swawole. Spotkanie minęłow atmosferze śmiechu, zabawy i zdrowej rywalizacji. Uczniowie klasy III b z wychowawczynią M. Markulak składają podziękowania wróżkom za mile spędzony czas.

Opracowała:

Marzena Markulak