Pierwszy w historii naszej szkoły bal z okazji Halloween

W dniu 28.10.2011 roku, odbył się pierwszy w historii Naszej Szkoły bal z okazji Halloween dla uczniów klas I-III. Podczas zabawy uczestniczące w niej zjawy, duchy, diabły  i czarownice wzięły udział w kilku konkursach.

Jednym z nich był konkurs pod nazwą „Snap Apple” czyli komu najszybciej uda się zjeść jabłko zawieszone na sznurku. Śmiechu było co niemiara a i doping był całkiem głośny Laughing. Zwyciężczynią tego konkursu została Natalka Sady z klasy IIId.

Kolejną konkurencją był „Spacer po bagnach” czyli kto najszybciej dotrze do mrocznego zamku za pomocą dwóch skrawków papieru. W tym konkursie zwyciężyła czarownica  Hania Sysak z klasy IIc.

Z kolei najszybciej owiniętą „Żywą mumią” został Denis Luludis z klasy Ic.

Podczas balu swoje umiejętności taneczne zaprezentowali również tancerze break dance’a.Najgłośniej oklaskiwani byli Błażej Grodzki z Ic, Piotruś Latawiec z klasy IIId, Wiktor Kosakowski z III oraz Marysia Skożeńc z oddziału przedszkolnego.

Natomiast w konkursie na najciekawsze przebranie zwyciężył Konrad Cetnarski z klasy IIIb.

Nad porządkiem i bezpieczeństwem dzieci podczas zabawy czuwały panie z klas I-III:  Aleksandra Wrzesińska, Marzena Markulak, Barbara Łankowska, Lila Mikłaszewska, Beata Dereń , Ewa Siwka, Alicja Skrzydłowska, Jolanta Chudzik.

Za wystój Sali organizację i prowadzenie imprezy odpowiedzialna była  pani Agnieszka Stęplewska