VI POWIATOWY KONKURS TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ Z MASY SOLNEJ (regulamin)

Spotkajmy się po raz szósty na wyjątkowej wystawie świątecznych prac z masy solnej VI POWIATOWEGO KONKURSU TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ „Dekoracje świąteczne z masy solnej- w krainie aniołów.

Drodzy nauczyciele i uczniowie- to Wasze zainteresowanie konkursem sprawia, że możemy kontynuować i rozwijać dalsze edycje konkursu.

Nasze działania wspierane są przez władze miasta i gminy Lwówek Śląski, instytucje oraz prywatnych sponsorów, dzięki którym mamy dla autorów najlepszych prac wspaniałe nagrody.

Miłym akcentem wystawy pokonkursowej będzie wspólne kolędowanie oraz kiermasz dekoracji świątecznych (bez masy solnej) wykonanych przez uczniów naszej szkoły.

W okresie świątecznym ekspozycję prac z masy solnej będzie można oglądać w Kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny we Lwówku Śląskim.

Prace oraz kartę zgłoszenia należy dostarczyć

w terminie do 28 listopada 2011 r. do godz.15.00,
do Szkoły Podstawowej Nr 2 we Lwówku Śl. Budynek A- biblioteka.

Prace powinny być zabezpieczone przed zniszczeniem.

Pobierz REGULAMIN

Pobierz KARTĘ ZGŁOSZENIA