Podsumowanie konkursów matematycznych

Poniżej przedstawiamy podsumowanie matematycznych konkursów, w których brali ucział uczniowie naszej szkoły oraz listy lauretów.

IX POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY

Dnia 12 kwietnia 2011 roku w naszej szkole odbył się już po raz dziewiąty etap szkolny Powiatowego Konkursu Matematycznego. W tegorocznym konkursie wzięło  udział 28 uczniów klas V i VI naszej szkoły, którzy w ciągu 90 minut rozwiązywali  5 zadań otwartych.

Laureatami konkursu na etapie szkolnym zostali (zobacz zdjęcia):

I miejsce - Natalia Tulicka, kl.VIc

II miejsce - Paulina Olejnik, kl. VIc

III miejsce - Kamil Kruczek, kl. VIb

IV miejsce - Damian Junkiewicz, kl.VIb

V miejsce - Łukasz Szuflicki, kl. Vb

Laureaci etapu szkolnego reprezentowali  naszą szkołę w finale Powiatowego Konkursu, który odbył się 21 maja 2011r. w lwóweckim Gimnazjum. Organizatorem konkursu jest Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lwówku Śląskim oraz Powiatowe Centrum Edukacji. Patronat honorowy nad konkursem sprawował już po raz szósty Burmistrz Gminy i Miasta Lwówek Śl, p. L. Kaziów. W zmaganiach konkursowych  zmierzyli się uczniowie szkół podstawowych naszego powiatu. Wszyscy uczestnicy mieli do rozwiązania 5 zadań otwartych, wymagających dużych umiejętności i talentu matematycznego.

Laureatami IX POWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO zostali:

Rafał Tatarczuk, SP Gryfów Śl.

Natalia Tulicka, SP 2 Lwówek Śl.

Gabriel Sawka, SP Niwnice

Anna Jakubcewicz, SP Lubomierz

Paulina Olejnik, SP 2 Lwówek Śl.

Łukasz Szuflicki, SP 2 Lwówek Śl.

Kamila Wójcicka, SP Ubocze

Kamil Kruczek, SP 2 Lwówek Śl.

Radosław Przybysz, SP Mirsk

Hanna Zięba, SP Płóczki Górne

Po części  konkursowej odbyły się warsztaty matematyczne dla uczniów  oraz występ miejscowego zespołu muzycznego.

Podczas ogłoszenia wyników konkursu nastąpiło uroczyste rozdanie nagród i pamiątkowych dyplomów dla laureatów, uczestników konkursu oraz ich opiekunów.

Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas czwartych.

Dnia 25 maja 2011 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Lwówku Śl.  odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas czwartych.

W konkursie uczestniczyło 19 uczniów, reprezentujących pięć klas czwartych naszej szkoły.  Uczniowie rozwiązywali 5 zadań otwartych w ciągu  60 minut.

Konkurs wyłonił 6 laureatów, którzy zostaną nagrodzeni dyplomami:

1. Kamila Korwel - 4a

2. Laura Mól - 4 c

3. Krzysztof Kurkowski - 4a

4. Kuba Tomaszewicz - 4a

5. Damian Gliwa - 4e

6. Wojtek Kamiński - 4c

Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas piątych.

Dnia 20 maja 2011 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Lwówku Śl.  odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas piątych.

W konkursie uczestniczyło 21 uczniów, reprezentujących pięć klas piątych   naszej szkoły. Uczniowie rozwiązywali 5 zadań otwartych w ciągu  60 minut.

Konkurs wyłonił 8 laureatów, którzy zostali nagrodzeni dyplomami.

1. Łukasz Szuflicki - 5 b

2. Gabriela Chorab  - 5 c

3. Ewa Nadzionek    - 5 b

4. Dawid Wieliczko   - 5 c