DZIEŃ MATKI I DZIEŃ OJCA W KL. IV A

Dzień Matki i Dzień Ojca to jedne z najmilszych i najważniejszych świąt dla naszych rodziców. Dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio je uczcić. 19 maja 2011r. uczniowie klasy IV a pod opieką wychowawcy Iwony Modelskiej przygotowali z okazji zbliżającego się Dnia Matki i Dnia Ojca specjalne przedstawienie pt. „Kot w butach".

Przy słodkim poczęstunku rodzice mieli okazję przypomnieć sobie treść znanej bajki. Uczniowie znakomicie wcielili się w swoje role rozbawiając wszystkich zebranych. Piękne stroje dzieci podkreśliły nastrój. Po przedstawieniu uczniowie przygotowali także konkursy dla rodziców i drobne upominki. Spotkanie upłynęło w radosnej i miłej atmosferze. Za rok może przypomnimy sobie inną bajkę?

Opracowała: I. Modelska