Uczniowie z kl. I a i I d zwiedzali Zamek Czocha

Dnia 11.05.11r. uczniowie z klas I A i I  D  wraz z wychowawcami byli na wycieczce nad Czochą.

Zwiedzaliśmy Zamek Czocha, gdzie przechodziliśmy tajemnymi przejściami, słuchaliśmy ciekawych legend opowiadanych przez panią przewodnik. Wiele emocji dostarczyło dzieciom wejście na wieżę zamku skąd podziwialiśmy wspaniałe krajobrazy. Frajdę sprawił im rejs  statkiem po jeziorze Leśniańskim. Rejs trwał pół godziny.

Następnie pojechaliśmy do Zacisza gdzie czekały na nas gorące kiełbaski przygotowane przez właścicieli. Piękna, zielona okolica zachęcała do zabaw na świeżym powietrzu. Po posiłku czekała na dzieci jeszcze jedna atrakcja, a mianowicie przejażdżka bryczką po okolicy. Całej wycieczce towarzyszyła piękna pogoda, dzieciom dopisywały humory. Zadowoleni, pełni  wrażeń wróciliśmy do domu.

Lilla Mikłaszewska