SZKOLNE KONKURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO KLAS IV-VI

Marzec i kwiecień to czas, kiedy najlepsi uczniowie naszej szkoły z klas IV, V, VI zmagają się z językiem niemieckim na szkolnym konkursie.

Uczniowie na poszczególnych poziomach rozwiązują, jak co roku test leksykalno -gramatyczny przygotowany przez germanistów: panią Karinę Trzaska-Pawłusiów, Katarzynę Niską oraz Mariolę Odyniec. Dzięki temu uczniowie mogą zaprezentować swoje możliwości językowe oraz rozwijać swoje zainteresowanie językiem niemieckim, który wbrew pozorom można polubić.

Wyniki konkursu wyglądały następująco:

• Klasy VI - konkurs odbył się dnia 10.03.2011 r. , a uczestniczyło w nim 11 uczniów

I m    Tomaszczyk Marta klasa VI a

IIm    Bartków Kinga klasa VI a

III m  Kawaler Wojciech klasa VI c

• Klasy V - konkurs odbył się dnia 31.03.2011 r. , a uczestniczyło w nim 15 uczniów

I m     Rybińska Oliwia klasa V e

IIm    Drążek Justyna klasa V c

III m  Wojnarowski Dawid klasa V e

• Klasy IV - konkurs odbył się dnia 07.04.2011 r. , a uczestniczyło w nim 11 uczniów

I m    Wysocka Karolina klasa IV a

IIm    Kubis Helena klasa IV c