Zabawy karnawałowe

Jak co roku w szkole zabawy choinkowe trwały trzy dni. 31 stycznia dzieci z obowiązkowych oddziałów przedszkolnych i klas I rozpoczęły w przepięknych strojach bal karnawałowy.Razem z przebranymi wychowawczyniami wspaniale bawili się przy dźwiękach znanych i lubianych piosenek. Wśród przebierańców można było spotkać m.in. piratów, muszkieterów, Batmanów, księżniczki, damy dworu  i Calineczki.

Następnego dnia, 01.02. ,bawiły się klasy II i III również w kolorowych i ciekawych strojach. Czas karnawałowych zabaw zamknęły 02.02. 2011r.  klasy IV - VI. Starsi uczniowie już mniej chętnie się przebierali, jednak bawili się równie dobrze jak wszyscy w poprzednich dniach.

W czasie zabawy uczniowie mieli krótką przerwę na herbatkę i słodką bułkę. Z niecierpliwością czekają na następne bale.

Opracowała: I. Modelska

Zobacz zdjęcia z zabawy klas 0-III

Zobacz zdjęcia z zabawy klas IV-VI