Szkolne jasełka

22 grudnia 2010 roku w sali gimnastycznej naszej szkoły przedstawiono jasełka pt. "Skąd ta całą szopka".

Były to trochę nietypowe jasełka- ukazały oczekiwanie ludzi na Zbawiciela na przestrzeni wieków. Wydarzenia ze Starego Testamentu  i spełnienie obietnicy przyjścia Jezusa  w szopce betlejemskiej ukazały prawdę Świąt Bożego Narodzenia. W inscenizacji wzięli udział uczniowie z klas: II c, III e, IV e, IV c  V a, V b, V c, V e i VI d. Młodzi aktorzy otrzymali gromkie brawa i słodki upominek od pani Dyrektor.

Przedstawienie oraz dekorację przygotowały panie katechetki Leokadia Gorlewska, Anna Urbańska, Beata Hołyszewska. Oprawę muzyczną przygotowała pani Bogusława Piechurska.