MIKLOŁAJKI 2010 w naszej szkole

Zgodnie z obowiązującą tradycją dnia 6 grudnia 2010 roku zawitał do naszej szkoły Orszak Świętego Mikołaja.

Święty Mikołaj z towarzyszącymi mu aniołkami, śnieżynkami i diabełkami ruszył kolejno szlakiem oddziałów zerowych, klas I-III oraz klas starszych IV-VI obdarowując każdego z uczniów słodkim upominkiem. Najmłodsi uczniowie ślicznie podziękowali Mikołajowi piosenką i wierszykiem.

Postać świętego Mikołaja i jego współtowarzyszy wywołał w tym dniu ogromną radość i zadowolenie, na długo pozostawiając uśmiech na dziecięcych twarzach.

Oj... niezapomniane były to chwile.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Samorządu Uczniowskiego i jego opiekunów, którzy przygotowali całą mikołajkową akcję w SP2 oraz Radzie Rodziców za ufundowanie słodyczy.

Opracowała: Katarzyna Niska