Muzyczno- poetycka impreza w bibliotece dziecięcej

19 listopada 2010 roku w bibliotece dziecięcej odbyła się muzyczno- poetycka impreza poświęcona twórczości naszego znakomitego kompozytora i pianisty Fryderyka Chopina.

Spotkanie przygotowały panie bibliotekarki z biblioteki dziecięcej wraz z panią Bogusławą Piechurską. Swoje umiejętności i talenty recytatorskie i muzyczne  wśród wykonawców pokazali też  uczniowie naszej szkoły oraz pani Bogusława Piechurska.
Na wysłuchanie montażu słowno- muzycznego przybyli rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej pani Stanisława Sikorska podziękowała uczestnikom za piękne i trudne wykonanie utworów Fryderyka Chopina i recytację wierszy o kompozytorze oraz zaprosiła do obejrzenia wystawy wyróżnionych prac plastycznych uczniów naszej szkoły pt. "Fryderyk Chopin"