Upamiętniliśmy historię odzyskania przez Polskę niepodległości

10 listopada 2010r. w naszej szkole  odbył się uroczysty apel z okazji 92.rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Przedstawienie zostało  przygotowane przez klasy VI a, VI b oraz VI c wraz z opiekunami: p. W. Śledzińską, p. K. Gasińską - Szawłowską i p. B. Piechurską.

Uczniowie,  w pięknie przyozdobionej narodowymi barwami sali, przypomnieli i upamiętnili historię odzyskania przez Polskę niepodległości recytując wzruszające wiersze oraz odśpiewując stare pieśni patriotyczne. W tym dniu wszyscy uczniowie i nauczyciele odświętnie ubrani żywo uczestniczyli w  niezwykłej i emocjonującej lekcji historii.

Opracowała I. Modelska

Zobacz zdjęcia z apelu

Zobacz zdjęcia z Kościoła i spod pomnika