Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14 października 2010r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbył się uroczysty apel dla nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły. Swoją obecnością zaszczycili nas również drodzy emeryci.

Występ uczniów składał się z dwóch części – uroczystej, w której uczniowie z klas IV-VI pod kierunkiem p. Ireny Tomali, rozbawili i wzruszyli scenkami z życia szkolnej rzeczywistości, ukazując fragmenty lekcji i rozmowy w czasie przerw.

Natomiast druga część, przygotowana przez klasę VI d i wychowawcę p. Ninę Suską, była współczesną wersją znanej baśni pt. „Kopciuszek”. Uczniowie do łez rozbawili zebranych na sali pokazując różnice ludzkich charakterów. Martyna Ziemba (Kopciuszek) pięknie śpiewając znaną piosenkę Dody „Dwie bajki” sprawiła, że wszyscy na widowni ucichli.

Oprawę muzyczną przygotowała p. B. Piechurska.

I. Modelska