Uroczyste otwarcie Międzyszkolnego Centrum Sportowego w Lwówku Śląskim

30 września 2010 roku odbyło się długo oczekiwane otwarcie hali sportowej zwanej „Międzyszkolnym Centrum Sportowym”.

Ogromna hala spełnia wymogi do  gry w piłkę ręczną, koszykówkę oraz siatkówkę. Atrakcją dla uczniów i  wielu mieszkańców jest siłownia, sala do aerobiku oraz sauna.

Na otwarciu grupa uczniów pod kierunkiem p. L. Mikłaszewskiej miała okazję zaprezentować układ choreograficzny do utworu muzycznego. Był to również bardzo ważny dzień dla pierwszoklasistów, którzy zostali pasowani na uczniów.

Przecięcia tradycyjnej wstęgi dokonał Burmistrz Gminy i Miasta Lwówek Śląski Pan Ludwik Kaziów, Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 Pani Elżbieta Ugrynowicz oraz przedstawiciele projektantów i wykonawców.

Na zakończenie został rozegrany mecz towarzyski piłki ręcznej kobiet między drużynami KPR Jelenia Góra i Finepharm Jelenia Góra zakończony wynikiem 21:20.

Więcej informacji na stronie Urzędu Gminy i Miasta Lwówek Śląski