PRZEDSTAWIENIE W JĘZYKU NIEMIECKIM

Dnia 24. września dzieci z kółka języka niemieckiego pod opieką pani Joanny Pawłowskiej wystąpiły z przedstawieniem w języku niemieckim pt.: „Wir suchen einen Mann fuer unsere Prinzessin”.

Przedstawienie obejrzeli uczniowie klas I – III. Swoją obecnością zaszczyciła  też pani Dyrektor. Po reakcji pani Dyrektor oraz publiczności widać było, że widowisko bardzo się podobało. Przedstawienie było nawiązaniem do obchodów europejskiego Dnia Języków. Była to również krótka lekcja języka niemieckiego nie tylko dla dzieci uczących się tego języka ale również dla pierwszaków uczących się języka angielskiego. Ogromne podziękowania należą się dla małych aktorów, pani Joanny Pawłowskiej, jak też dla rodziców!

Do zobaczenia na następnym przedstawieniu!