Półkolonia - WAKACJE 2010

Jak co roku w wakacje w naszej szkole zostały zorganizowane półkolonie  dla uczniów klas I – VI.

Dla wielu była to jedyna forma atrakcji w letnim czasie. Półkolonie odbyły się w terminie od 12  do 23 lipca 2010r.  i skorzystało z niej 26 dzieci. Mogły przebywać w szkole od godziny 9.00 do 13.00, otrzymywały obiad i słodkości.

Dzieci miały okazję interesująco spędzić czas, poznać wiele wspaniałych miejsc i zabaw. Uczyły się jak można spędzać czas wolny, wspólnie się bawić. Uczestniczyły wraz z wychowawcami p. B. Kraśnicką, p. B. Hołyszewską, p. J. Pawłowską i p. D. Didur w fascynujących wycieczkach, m. in. zwiedziły Park Miniatur Dolnego Śląska w Kowarach, Sztolnie kowarskie oraz zapoznały się z atmosferą i obyczajami panującymi na Dzikim Zachodzie w miasteczku Western City w Ścięgnach.

Poza wycieczkami uczniowie bawili się i grali na boisku Orlik, były organizowane wyjścia na basen oraz lody.

W czasie półkolonii organizowane były warsztaty plastyczne, dzieci wykonywały totemy, projektowały stroje wakacyjne, ozdabiały szare chodniki pięknymi rysunkami z  kredy. Uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli w tej formie wypoczynku letniego.