Zdjęcia z rozdania dyplomów, nagród oraz świadectw z wyróżnieniem.

Zdjęcia z 24 czerwca 2010 r., czyli z apelu podsumowującego osiągnięcia uczniów w konkursach i zawodach sportowych

Zobaczcie zdjęcia z zakończenia roku szkolnego, który w tym roku odbył się dopiero 25 czerwca 2010 r.

Tego dnia uczniowie otrzymali na apelu świadectwa z wyróżnieniem, wraz z nagrodami książkowymi oraz dyplomy. Największym wydarzeniem było wręczenie statuetki „Wzorowego Absolwenta Szkoły” - to najwyższe wyróżnienie, jakie może otrzymać uczeń kończący klasę VI za najwyższe wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe. Dodatkowo wzorowi absolwenci otrzymują STYPENDIUM BURMISTRZA lub STYPENDIUM RADY RODZICÓW. W roku szkolnym 2009/2010 w gronie najlepszych znaleźli się: Natalia Gorczyca, Emilia Suchecka, Antoni Sokołowski.

W związku z rozpoczętymi wakacjami
życzymy udanego wypoczynku, dużo słońca,
niezapomnianych wrażeń oraz interesujących podróży.