Poznajemy interesujących ludzi naszego regionu.

Dnia 19.05.2010r. miłym gościem kółka regionalnego był pasjonat ustnej harmonijki pan Włodzimierz Zdzieniecki.

Pan Włodek zademonstrował dzieciom technikę gry na harmonijce, pokazał własne zbiory harmonijek i interesująco opowiedział o własnej pasji i zaangażowaniu w koncerty charytatywne WOŚP.

Większa część lekcji minęła na wspólnym muzykowaniu i śpiewaniu. Dzieci śpiewały znane ludowe i biesiadne pieśni przy akompaniamencie ustnej harmonijki.

Na koniec uczestnicy kółka regionalnego, w podziękowaniu za dostarczenie  niepowtarzalnych doznań muzycznych, wręczyli panu Zdzienieckiemu laurkę i zaprosili szanownego gościa do zrobienia wspólnego pamiątkowego zdjęcia.