• Odwiedziny: 3142025

VI Regionalny Konkurs Przyrodniczo – Krajoznawczy Nauczania Zintegrowanego

Dnia 23 kwietnia 2010r. w naszej szkole odbył się VI Regionalny Konkurs Przyrodniczo – Krajoznawczy Nauczania Zintegrowanego kl. II – III Szkoły Podstawowej pod hasłem „Bądźmy przyjaciółmi przyrody”. Był to etap rejonowy, w którym brało udział 8 szkół naszego rejonu. 25 uczestników rozwiązywało test, który wytypował 7 najlepszych uczniów do etapu regionalnego.

Obradom komisji przewodniczyła p. Jadwiga Niedbalska wice prezes Zarządu Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Jeleniej Górze.