• Odwiedziny: 3141910

Apel poświęcony pamięci Ojca Świętego Jana Pawła II

12 kwietnia odbył się w naszej szkole Uroczysty Apel poświęcony pamięci naszego umiłowanego Ojca Świętego Jana Pawła II.

Uczciliśmy w ten sposób V rocznicę Jego śmierci.

Program przygotowały katechetki: p. A. Urbańska oraz p. L. Gorlewska oraz nauczyciel j. polskiego p. Irena Tomala wraz z uczniami: R. Mrozik kl. VIc, M. Pas, S. Mól, J. Romanek, J. Góral, D. Knapp z kl. VI b oraz J. Matkowska, G. Urbanik, M. Kurkowiak, K. Stefaniak, N. Ślusarczyk z kl. V a.

Apel odbył się w smutnych dla nas wszystkich chwilach żałoby narodowej. Wspominając życie Papieża Polaka, jego dokonania oraz niesamowity sposób bycia, żegnaliśmy innych wielkich Polaków, w tym Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Nauczyciele i uczniowie oddali hołd tragicznie zmarłym i wspólną modlitwą zakończono spotkanie.

Zobacz zdjęcia.