• Odwiedziny: 3141952

WIZYTA MŁODYCH AKTORÓW SP 2 W WARSZTACIE TERAPII ZAJĘCIOWEJ CARITAS

Kolejny już raz młodzi aktorzy ze Szkoły Podstawowej Nr 2 wraz    ze swoimi opiekunami: panią Katarzyną Niską, panią Kariną Trzaską – Pawłusiów oraz panią Beatą Hołyszewską zawitali z przedstawieniem do Warsztatu Terapii Zajęciowej CARITAS w Lwówku Śląskim.

Uczniowie klas czwartych i szóstych zaprezentowali podopiecznym Caritas inscenizację przywołującą nadejście prawdziwej, zielonej, ciepłej wiosny pt. „Witamy wiosnę na ludowo”.

W przedstawieniu udział wzięli:

• Oliwia Rybińska kl. IV e    (dziewczynka I)
  • Ania Wróblewska kl. IV e  (dziewczynka II)
  • Gabrysia Chorab kl. IV c   (dziewczynka III)
  • Paweł Chronowski kl. VI c (chłopiec I)
  • Wojtek Łopato kl. VI d     (chłopiec II)
  • Roksana Mrozik kl. VI c   (pani wiosna)

Oprawę muzyczną przygotowała pani Beata Hołyszewską.

Wszyscy świetnie się bawili, młodzi artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami, a wspólnych zdjęć nie było końca.

Wszyscy otrzymaliśmy zaproszenie na wystawę prac uczestników warsztatów terapeutycznych, która odbędzie się 9 kwietnia 2010 r. w sali ratusza miejskiego -  chętnie z niego skorzystamy.

Zobacz zdjęcia.

Opracowała: