VI Gala Laureatów Konkursów

16 października 2008 r. w Brunowie miała miejsce Vi Gala Laureatów Konkursów za ubiegły rok na szczeblach gminy, powiatu, regionu i województwa.

Uczestniczyli w niej uczniowie, ich rodzice i nauczyciele, których wychowankowie zdobyli I miejsce w ww. konkursach.

Wśród wielu uczestników uroczystości naszą szkołę reprezentowała wyróżniona grupa uczniów i nauczycieli, którzy odebrali pamiątkowe dyplomy: K. Laurence – op. M. Kłosowska, M. Primke – op. J. Borowiec, J. Ściga, J. Pawłowicz, M. Strzelczyk – op. K. Marecki, M. Czerepak, K. Bak, K. Rosiak – op. L. Reif, I. Proszko – op. M. Proszko, R. Jędryka, J. Pawłowicz – op. M. Pawłowicz. Dyplom uznania dla SP 2 otrzymała pani dyr. E. Ugrynowicz. Wszystkim laureatom gratulujemy satysfakcji z wyróżnienia i życzymy uczniom w tym roku szkolnym podobnych, a może jeszcze większych sukcesów.