• Odwiedziny: 3142010

Wigilia i Jasełka przygotowane przez uczniów z IB

Uczniowie z I B prezentują swoje umiejętności aktorskie nie tylko przed rodzicami, ale również przed całą salą widzów.

"A kiedy Wigilii przyjdzie czas ... "

17 grudnia 2009 roku klasa I b z wychowawcą Marzeną Markulak przygotowała klasową wigilię. Rodzice obejrzeli jasełka pt.: "A kiedy Wigili przyjdzie czas..." w wykonaniu swoich pociech. Dzieci wprowadziły rodziców w miły, świąteczny nastrój przy wspólnym kolędowaniu, dzieleniu się opłatkiem, składaniu świątecznych i noworocznych życzeń.

Zobacz zdjęcia.

Z wizytą w Warsztatach Terapii Zajęciowej Caritas

18 grudnia klasa I b z wychowawcą Marzeną Markulak odwiedziła Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas. Była to integracja z osobami niepełnosprawnymi. Wspólnie obejrzeliśmy przedstawienie w wykonaniu aktorów z teatru z Krakowa pt. " W poszukiwaniu Świętego Mikołaja". Również uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie - jasełka. W miłej atmosferze, przy wspólnym śpiewaniu kolęd upłynął Nam czas.