• Odwiedziny: 3142001

II etap Konkursu „Słowo daję” –eliminacje rejonowe

Sukces Łukasza Mareckiego z kl. VI a.

6 stycznia 2010 r. odbyła się w Szkole Podstawowej Nr 3 we Lwówku Śl. część pisemna  II etapu Konkursu „Słowo daję” –eliminacje rejonowe.  Temat tej części brzmiał: „Pudełko zwane wyobraźnią” i pod tym kątem opracowane były wszystkie zadania. Większość uczniów skończyła swoje testy przed upływem wyznaczonego czasu.
        Do części ustnej, z ponad 30 uczniów, zakwalifikowało się 6 osób z całego rejonu. Z naszej szkoły dostał się uczeń p. Małgorzaty Kłosowskiej Łukasz Marecki z kl. VI „a” zdobywając największą liczbę punktów.
        W środę 13 stycznia odbyła się część ustna konkursu „Słowo daję”. Wygrała uczennica z SP Nr 3 we Lwówku Śl., natomiast Łukasz Marecki zdobył wysokie II miejsce. Gratulujemy!