18. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

W tym roku ze względu na trudności związane z budową hali sportowej nasza szkoła nie organizowała kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Postanowiliśmy dołożyć małą cegiełkę i wspólnie z organizatorami finału w Lwówku Śląskim zagrać dla Jurka Owsiaka. Nasi uczniowie zaprezentowali godzinny program artystyczny. Można było obejrzeć przedstawienie pt.: ,,Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, rodzinny mini koncert noworoczny w wykonaniu Michała (saksofon), Noemi (skrzypce) i Patryka Kuśnierz (flet) przy akompaniamencie mamy, pani Małgorzaty Kuśnierz.  Usłyszeliśmy piosenki w wykonaniu uczennic z kółka muzycznego. Widzowie obejrzeli ciekawy układ taneczny-aerobik. Na zakończenie najmłodsi uczniowie z klas I-III pięknie  zaprezentowali się w tańcach na wesoło .

Dziękujemy opiekunom (p. B.Hołyszewskiej, p. K.Trzaska- Pawłusiów, p. K. Niskiej, p. B.Piechurskiej, p. M. Pawłowicz, p. L. Mikłaszewskiej) za przygotowanie uczniów występujących na scenie oraz wszystkim, którzy uczestniczyli w 18. finale WOŚP.

Zobacz zdjęcia.