• Odwiedziny: 3142011

SZKOLNE „JASEŁKA”

Dnia 22 grudnia  w naszej szkole odbyły się „Jasełka” przedstawione dla uczniów klas 0 - VI.

Przedstawienie odbyło się w trzech grupach i zostało przygotowane przez panie katechetki Annę Urbańską i Leokadię Gorlewską oraz uczniów z klas III E i VI B  oraz drugie przedstawienie przygotowała pani katechetka Beata Hołyszewska z uczniami z klas VI D, V B i IV E. Dekorację sali wykonały panie: Anna Urbańska, Beata Hołyszewska, Leokadia Gorlewska oraz Bogusława Piechurska. Oprawę muzyczną  przygotowała i poprowadziła p. Bogusława Piechurska.

Pani Dyrektor Elżbieta Ugrynowicz podziękowała wszystkim „aktorom” i solistom za przepiękną inscenizację i wykonanie kolęd, złożyła życzenia uczniom, całemu Gronu Pedagogicznemu i pracownikom administracyjnym szkoły.

jaselka

Zobacz zdjęcia-cz.1. (VI D, V B i IV E)

Zobacz zdjęcia-cz.2.(III E i VI B)