Jesteśmy z Kubą c.d.

Podjęte na przełomie września i października działania na rzecz pomocy dla naszego ucznia Jakuba Pleszkuna to ogromny sukces dobrych serc społeczności szkolnej z SP 2, i innych placówek oświatowych:

Gimnazjum im. Jana Pawła II, Zespołu szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, Zespołu Szkół Ekonomiczno-Rolniczych w Rakowcach Wlk.

Zebrano 2482 zł. na powodzenie akcji w naszej szkole wpłynęły liczne działania podjęte przez aktyw rodziców (festyn), sprzedaż gazetki szkolnej „Pod lupą”, kwesta pieniężna wśród uczniów i pracowników, zbiórka do puszki w kl. V A, której uczniem jest Kuba. Trzymamy kciuki za powodzenie operacji, którą Kuba przejdzie 17 października.