Mikołajki w naszej szkole

4 grudnia 2009r. jak co roku uczniowie z Samorządu Uczniowskiego  wręczali wszystkim dzieciom słodkości ufundowane przez Radę Rodziców.

Do wszystkich klas zawitał Mikołaj (Paweł Chronowski z kl. VIc), sympatyczny diabełek (Emilia Suchecka z kl. VI d) oraz aniołki (Ania Wróblewska i Kaja Kowalska).

W klasach I – III , asystowały mu dodatkowo cztery aniołki (Marcela Jasińska i Dominika Woroszko z III B , Julia Łankowska i Justyna Matejewicz z III D).Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na wizytę Mikołaja, a w szczególności na prezenty jakimi obdarowywał. Dzieci śpiewały Mikołajowi piosenki, mówiły wierszyki i były w tym dniu szczególnie grzeczne. Zaprosiły Mikołaja na przyszły rok.

ZOBACZ ZDJĘCIA.

4 grudnia w świetlicy odbyła się „OLIMPIADA MIKOŁAJKOWA”. Trzy mikołajkowe drużyny walczyły o „SŁODKI PUCHAR MIKOŁAJA”. Współzawodnictwu przyglądał się Mikołaj, który oceniał zgodną zabawę dzieci i na koniec poczęstował słodkim lizakiem. Konkurencje energicznie  prowadził sędzia główny pani Beata Bednarska. Imprezę przygotowały: p. L. Mikłaszewska, p. A. Wrzesińska, p. M. Markulak, p. A. Woroszko i p. praktykantka Natalia Westfal. Zadowolone dzieci z uśmiechem na twarzy wracały do domu. ZOBACZ ZDJĘCIA.