Wszyscy lubią wróżby

30 listopada 2009r. klasy I – VI organizowały andrzejki klasowe. Uczniowie przygotowali wróżby, zabawy towarzyskie i rozmawiali o tradycjach andrzejkowych.

Tego dnia również Samorząd Uczniowski klas IV – VI przygotował wróżby dla wszystkich uczniów oraz nauczycieli.

Przedszkolaki z grupy 0 „B” 26 listopada 2009r. bawiły się żartobliwymi wróżbami na zorganizowanej zabawie andrzejkowej w Bibliotece Dziecięcej. Kliknij i zobacz zdjęcia.

Wróżby to stary jak ludzkość sposób na poznanie niepewnej przyszłości. W Andrzejki próbujemy trochę dla zabawy, a trochę na serio uchylić rąbka zasłony spowijającej przyszłość.

Andrzejki to doskonała okazja do tego, by poznać swą przyszłość. Jedną z najpopularniejszych wróżb andrzejkowych jest lanie wosku. Każdy przedszkolak jest ciekaw, co czeka go w przyszłości, czy spotka odpowiedniego partnera, czy będzie bogaty.

Zobacz również Andrzejki w III d.