Dzień Edukacji Narodowej

13 października w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się gala z okazji Święta Pracowników Oświaty.

Młodzież pod kierunkiem p. Ireny Tomali i p. Bogusławy Piechurskiej przygotowała radosny montaż poetycko-muzyczny, którym podjęła pracowników naszej szkoły i przywitała emerytowanych nauczycieli.

Wiązanka pięknych pieśni i słowa podziękowania płynące z dziecięcych serc sprowokowały pedagogów do wspólnej zabawy, śpiewu i refleksji. Sympatyczne i wzruszające są te chwile, kiedy pokolenia nauczycieli mogą razem świętować z uczniami, wspominać swoją pracę w tej szkole, wymieniać doświadczenia i wciąż żywo odczuwać znaczenie misji tego zawodu.

Pamiątkowe laurki, którymi dzieci uhonorowały gości i dekoracja sceny, były dziełem p. Małgorzaty Zubel i jej podopiecznych z kółka plastycznego.