Wyniki VII edycji konkursu „Polskie Euro”.

Dnia 10 listopada 2009 r. odbyła się kolejna edycja konkursu plastycznego pt. „POLSKIE EURO”, który zorganizowały nauczycielki języka niemieckiego: Katarzyna Niska, Mariola Odyniec oraz nauczycielka historii Krystyna Gasińska-Szawłowska.

Konkurs ten cieszy się sporym zainteresowaniem uczniów klas IV-VI - w tegorocznej edycji udział wzięło bowiem 70 osób.

Uczniowie wykonywali prace dowolnie wybraną przez siebie techniką plastyczną. Wszystkie były dość niezwykłe i oryginalne, a wspólnym ich ogniwem były oczywiście symbole narodowe i europejskie.

Uwagę komisji w składzie: Katarzyna Niska, Mariola Odyniec, Krystyna Gasińska-Szawłowska zwróciły szczególnie prace uczniów:

I miejsce – Karolina Fik kl. VI b

II miejsce – Joanna Grudniewicz kl. IV d

III miejsce – Emilia Suchecka kl. VI d oraz Klaudia Kolasińska kl. VI a.

Wyróżnione natomiast zostały prace:

Justyny Fehring – Dworak z klasy IV a,

Roksany Mrozik z klasy VI c,

Karoliny Gut z klasy IV a.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok.

Opracowała:

Katarzyna Niska

Kliknij i zobacz zdjęcia z przebiegu konkursu.