Obchody Święta Niepodległości

W dniu 10 listopada br. w Szkole Podstawowej Nr 2 odbył się uroczysty apel poświęcony 91. rocznicy odzyskania przez Polskę  niepodległości.

Uczniowie klas V a i VI b zaprezentowali inscenizację pt. „ Opowiedz mi, dziadku”. Chórek zasiliły uczennice kl. VI c i VI d. Program artystyczny przygotowała p. Irena Tomala. O oprawę muzyczną zadbała p. Bogusława Piechurska. Dekoracje wykonał zespół nauczycielek pod kierunkiem p. Małgorzaty Zubel – p. B. Piechurska, p. B. Hołyszewska, p. A. Urbańska, p. Irena Tomala. Uroczystość na fotografiach uwieczniła p. A. Urbańska. Publiczność nagrodziła młodych wykonawców gromkimi brawami.

Kliknij i zobacz zdjęcia z apelu.

Kliknij i zobacz zdjęcia - Poczet Sztandarowy w Kościele i pod pomnikiem.