ks. Biskup Marek Mendyk z wizytą w naszej szkole

26 października był dniem wielkiej radości, ponieważ naszą szkołę odwiedził szczególny gość, Ksiądz Biskup dr Marek Mendyk, Biskup Pomocniczy Diecezji Legnickiej.

Ks. Biskup spotkał się z Gronem Pedagogicznym na czele z Panią Dyrektor Elżbietą Ugrynowicz oraz z uczniami w stołówce szkolnej. Z tej okazji panie katechetki przygotowały program słowno- muzyczny „Zaufali Jezusowi” w wykonaniu uczniów z kl. VI D (Kółko artystyczne), uczennicy z kl. VI C i uczniów z kl. I C. Spotkanie z Ks. Biskupem było krótkie, ale słowa jakie usłyszeliśmy umocniły naszą wiarę i na długo pozostaną w naszej pamięci, a otrzymane obrazki będą nam przypominały tę chwilę.

Kliknij tutaj i zobacz zdjęcia.