Przystąpienie pierwszoklasistów do Klubu Wiewiórka

UROCZYSTOŚĆ  CZERWONOKRZYSKA - 105 NOWYCH  CZŁONKÓW  KLUBU  WIEWIÓRKA

Dzień Młodzieży Czerwonokrzyskiej obchodzony jest 25 października. W naszej szkole już od czterech lat w ten dzień wręczane są legitymacje Klubu Wiewiórka dla uczniów klas I .

23 października w Szkole Podstawowej Nr 2 w Lwówku Śląskim odbyła się uroczysta akademia i przyjęcie nowych członków w szeregi Klubowiczów  Wiewiórek. Na spotkanie zostali zaproszeni szacowni goście, na czele z panią prezes Krystyną Kośną, panią wice prezes Teresą Wachal , panie z Zarządu PCK w Lwówku Śląskim p. J. Dżugaj i M. Sztkowską .

Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu czerwonokrzyskiego przez uczennice klasy IV e - pierwsze uczennice, które wstąpiły do Klubu Wiewiórka. Następnie wszyscy oglądnęliśmy program artystyczny związany z promocją i zdrowym stylem życia , przygotowany przez opiekunki Klubu Wiewiórka i wychowawczynie klasy I a p. E. Siwkę i IIIc - p. D. Didur. Program uświetnił pokaz tańca towarzyskiego kółka tanecznego prowadzonego przez p. L. Mikłaszewską oraz uczniowie           p. J. Pawłowskiej śpiewając piosenki w j. niemieckim. Nowi członkowie klas I włączyli się w wspólną zabawę.

Pani prezes K. Kośna podziękowała dzieciom za program i włączenie się do działalności humanitarnej organizacji jaką jest Polski Czerwony Krzyż.

Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia.