Zobaczcie zdjęcia z zielonej szkoły - Ustka 2009

Jak co roku uczniowie klas III wyjeżdżają nad morze. W tym roku odwiedziliśmy Ustkę od 29.V.2009 do 08. VI.2009.

Było nas 47 uczniów, a opiekowały się nami 3 wspaniałe panie: E. Siwka, J. Kaszuba, M. Markulak.

Bawiliśmy się świetnie, gdyż pogoda nam dopisywała. Zwiedziliśmy Słowiński Park Narodowy ze znaną „Wydmą Czołpińską”,  Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach. Płynęliśmy statkiem „Dragon”. Obejrzeliśmy ciekawe eksponaty w Muzeum Minerałów. Widzieliśmy latarnie morskie w Ustce i Czołpinie. Zażywaliśmy słonecznych i morskich kąpieli. Podczas plażowania panie organizowały nam konkursy i zawody, w których chętnie braliśmy udział i w zajęciach sportowych. Odbywaliśmy liczne spacery wzdłuż wybrzeża, ale najlepsze były kąpiele morskie. Najwięcej radości sprawił nam pokaz mody letniej. Najlepsza na wybiegu była Oliwia Siembida, która zaprezentowała strój na euro 2012, a jej stylistą był Grzegorz Marynowicz. Nie zapominaliśmy też o obowiązkach szkolnych, gdyż jak sama nazwa mówi byliśmy na „Zielonej Szkole”.

Wszystkie zajęcia nas zintegrowały, a zwłaszcza dyskoteka i ognisko.  Szczęśliwi i wypoczęci wróciliśmy do naszych obowiązków szkolnych. Szkoda tylko, że 11 dni naszego pobytu w Ustce minęło tak szybko.

Zielonoszkolniacy klas III i opiekunki

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA!