Pasowanie pierwszaków na czytelników biblioteki szkolnej

Dnia 22 maja w Sali gimnastycznej, w budynku C naszej szkoły odbyła się uroczystość pasowania
klas pierwszych na czytelnika
biblioteki szkolnej.

Dzieci wysłuchały piosenek o książce i krótkiej inscenizacji, następnie złożyły uroczyste ślubowanie, że będą szanować i dbać o wypożyczane ksiązki.  Na czytelników pasowały Pani Dyrektor Elżbieta Ugrynowicz oraz Pani Aniela Pacuszka pracownik Biblioteki Publicznej Oddziału Dziecięcego – nasi honorowi goście. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomiki oraz zakładki do książek. Program przygotowały panie Bogusława Piechurska i Anna Urbańska. W inscenizacji wzięli udział uczniowie z kółka bibliotecznego z klasy V c, piosenki wykonały uczennice z klasy III e.

Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia.