Klasa VD przygotowała przedstawienie z okazji Dnia Matki

28 maja 2009 roku uczniowie klasy V D przygotowali przedstawienie z okazji Dnia Matki pt. "Kot w butach".

Podziałem na role zajął się Wojciech Łopato. Przy organizacji występu klasie VD i ich wychowawczyni pomagała pani Beata Hołyszewska.

Próby były organizowane przez panią Iwonę Modelską. Po przedstawieniu kilkoro uczniów mówiło wiersze, które przyniosła Daria Suchorska.

Wszystkie mamy otrzymały drobne prezenty, dla gości przygotowano również mały poczęstunek. Spotkanie upłynęło w radosnej atmosferze. Wszystkim bardzo się podobało, dlatego za rok klasa VD znowu zaprosi swoje mamy, na jakieś wyjątkowe przedstawienie.

Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia.