Wyróżnienie na konkursie w Gryfowie

W marcu został ogłoszony dla szkół podstawowych i rozstrzygnięty I Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Ekolog – Plastyk” i „Ekolog – Poeta” w Szkole Podstawowej w Gryfowie Śl.

Myślą przewodnią tego przedsięwzięcia była „Czysta, zdrowa, zielona Ziemia nad Kwisą”. W plastycznych i poetyckich zdolnościach rywalizowali uczniowie z 14 szkół powiatu lwóweckiego. Z naszej szkoły dzieci też wzięły udział wychwalając wierszem i „opisując” pędzlem piękno Ziemi nad Kwisą.

Tylko jednej naszej uczennicy – Ani Siluk z kl. Vb przypadło wyróżnienie w konkursie. W nagrodę uczennica i opiekun p. M. Zubel wzięły udział w warsztatach plastycznych w SP Gryfów oraz wycieczce krajoznawczej do Świeradowa Zdroju.