Sukces na Olimpiadzie Krajoznawczej Dolnego Śląska

W SP Gryfów Śl. 04 kwietnia miały miejsce eliminacje międzypowiatowe 41 Młodzieżowej Olimpiady Krajoznawczej Dolnego Śląska dla powiatu bolesławieckiego, lubańskiego i lwóweckiego.

SKKT z naszej szkoły wystawiło do konkursu 2 drużyny. Rywalizacja była bardzo wyrównana, poziom wiedzy turystyczno-krajoznawczej, geograficzno-historycznej uczestników był wysoki. Tym bardziej cieszy zwycięstwo drużyny A z SP 2 w składzie: M. Cybulska, N. gorczyca i J. Ściga. Drużyna B zajęła IV miejsce ( A. Dudek, W. Łopato, P. Ruta).

Cieszymy się z sukcesu naszych uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego i życzymy im oraz ich opiekunowi p. K. Mareckiemu dalszych sukcesów.