Rozpoczęcie roku szkolnego 2008/2009

1 września na boisku szkolnym w promieniach słońca i przyjaznej atmosferze odbyła się inauguracja roku szkolnego 2008/2009 w SP 2 w Lwówku Śl.

Pani Dyrektor Elżbieta Ugrynowicz, w towarzystwie Pana Burmistrza Ireneusza Maciejczyka i ojca proboszcza Marka Kustronia, przywitała uczniów, rodziców i pracowników szkoły. Ojciec Marek Kustroń złożył dzieciom życzenia wielu łask, zapału do nauki i udanego startu dla całej szkolnej społeczności.

Następnie na środek boiska zostały zaproszone klasy I w celu złożenia ślubowania. Uroczystego pasowania dzieci na uczniów naszej szkoły dokonali symbolicznym ołówkiem i piórem pan burmistrz, o. proboszcz oraz zastępca dyr. pani Anna Hap.

Na zakończenie apelu p. dyrektor życzyła wszystkim pomyślnego i bezpiecznego roku szkolnego. Przy dźwiękach muzyki uczniowie udali się do swoich klas na spotkanie z wychowawcami.

Mamy nadzieję, że pomyślnie wystartowaliśmy w kolejny rok szkolny