Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

RODZINNY WYJAZD KLASY II C DO TEATRU

Dnia 11 grudnia 2016 roku odbyła się rodzinna wycieczka do Teatru im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze. Obejrzeliśmy spektakl pt. "Opowieść wigilijna" Charlesa Dickensa.

  W przedświątecznej pogoni znaleźliśmy czas, aby razem spędzić niedzielne popołudnie. W dzisiejszych, jakże zabieganych czasach każda chwila spędzona z dzieckiem jest dla rodziców bardzo ważna.


   Spektakl pt. ,,Opowieść wigilijna’’ Charlesa Dickensa kojarzy nam się z magią świąt Bożego Narodzenia i ta magia sprawia, że wszystko staje się możliwe, a dobro zwycięża. Historia starego egoisty Scrooge’a, któremu w noc wigilijną ukazują się duchy i doprowadzają do jego przemiany moralnej. Przedstawienie było piękne. Dzieci i rodzice byli zachwyceni. Najbardziej podobała im się gra świateł, nagle zmieniające się sceny i dekoracje. Jednak największe emocje wywołała przede wszystkim muzyka i tańce, postacie piękne i zarazem przerażające. Nie jednemu widzowi zakręciła się łezka w oku.

  Wyjazd do teatru wzbudził wiele pozytywnych emocji o czym świadczyły uśmiechy i komentarze po zakończonym przedstawieniu.

 

M.Markulak

GaleriaPrzejdź do góry