ZABAWA KARNAWAŁOWO-WALENTYNKOWA W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

16 lutego 2009r. w świetlicy szkolnej odbyła się ZABAWA KARNAWAŁOWO-WALENTYNKOWA. Uczestnikami zabawy były dzieci z klas I –III.

Dzieci tańczyły przy muzyce dyskotekowej swoich ulubionych wykonawców. Podczas trwania całej zabawy wychowawcy obserwując tańczących wychowanków, mieli wyłonić mistrzowska parę. Jednak wybór był bardzo trudny. Na zakończenie imprezy dzieci otrzymały słodki poczęstunek w postaci pysznych bułek, cukierków i ciastek ufundowanych przez sponsora - Elżbietę Wleklik. Zmęczeni, ale zadowoleni z uśmiechem na twarzy wracali do domu.

Zabawę przygotowały panie: Marzena Markulak, Barbara Kraśnicka, Małgorzata Zubel, Anna Woroszko.

Zabawę w postaci zdjęć, udokumentowała pani Anna Urbańska.

Teraz wszyscy z niecierpliwością czekają na następną imprezę w świetlicy.

Kliknij tutaj, aby zobaczyc zdjęcia!