DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada  obchodzony jest ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA.  Ta niecodzienna uroczystość była okazją do świetnej zabawy dla uczniów z klasy I c. Każdy przyniósł swoją ulubioną maskotkę. Dzieci miały okazję oderwać się od szkolnej codzienności.

Dnia 24 listopada 2015 roku odwiedziliśmy Bibliotekę Dziecięco – Młodzieżową. Panie bibliotekarki Aniela Pacuszka i Weronika Wojno przeniosły dzieci w magiczny, bajkowy świat. Był  test sprawdzający wiedzę o pluszakach z bajek i kreskówek oraz konkursy. Uczniowie rozwiązywali zagadki, krzyżówki i uczyli się zabawnych wierszyków. Poszczególne konkurencje przeplatane były zabawami ruchowymi i  piosenkami o misiach.

Bajkowe misie bawią, uczą i wychowują dzieci. Sympatyczni bohaterowie  zawsze mówią prawdę, cenią sobie przyjaźń i dobrą zabawę.

Dziękujemy za wspaniałą lekcję biblioteczną.

M.Markulak