SZANOWNI PAŃSTWO! Dyrektorem szkoły byłam od 01 września 2006 do 31 sierpnia 2015r.

Były to bardzo ważne lata mojej kariery zawodowej. Przez dziewięć lat mojej pracy na stanowisku dyrektora, zawsze kierowałam się dobrem dzieci.

W swoich działaniach  uwzględniałam ich potrzeby, oczekiwania  rodziców oraz pracowników szkoły. Kierowanie tak dużą placówką oświatową nie było proste. Miałam szczęście i ogromną satysfakcję, że spotykałam na swej drodze wielu dobrych, życzliwych ludzi, wspierających  moją pracę.  Szkoła zmieniała się dzięki naszym wspólnym działaniom, chęci  tworzenia rzeczy małych i wielkich. Dziękuję nauczycielom,  którzy byli dla mnie wsparciem, uczynni, chętni do pomocy. Dziękuję pracownikom administracji i obsługi. Niejednokrotnie mogłam liczyć na ich pomoc, zrozumienie, oddanie, rzetelną pracę często po godzinach. Dziękuję rodzicom za wsparcie swoich dzieci w procesie wychowania. Dziękuję Radzie Rodziców zawsze wspomagającej pracę tej szkoły. Dziękuję za docenienie mojej pracy, za serdeczność i wyrozumiałość, za wiele wspaniałych chwil spędzonych podczas różnych uroczystości, festynów,  imprez na rzecz środowiska lokalnego. Dziękuję dyrektorom szkół, przedszkoli, zakładów pracy, kierownikom gminnych jednostek organizacyjnych, pracownikom Urzędu Gminy i Miasta Lwówek Śląski za współpracę. Dziękuję mieszkańcom Lwówka Śląskiego i okolic, sponsorom, przyjaciołom szkoły.

Elżbieta Ugrynowicz