Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Ferie na sportowo na hali sportowej SP2 - TURNIEJE TENISA STOŁOWEGO DLA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Drugiego dnia ferii zimowych na hali sportowej SP 2 w Lwówku Śląskim zaplanowano TURNIEJE TENISA STOŁOWEGO DLA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ORAZ GIMNAZJALNYCH. W kategorii dziewcząt i chłopców klas I-III szkół podstawowych nie zgłosił się żaden uczestnik. Natomiast  w kolejnych kategoriach turnieje doszły do skutku.

Przebieg turnieju:

Turniej tenisa stołowego dziewcząt szkół podstawowych: kategoria dziewczęta IV-VI

  1. Michalska Katarzyna
  2. Kłosowska Wiktoria
  3. Krupa Laura
  4. Kania Gabriela

 

Michalska K.              -              Krupa L.                               0 : 3

Kłosowska W.           -              Kania G.                              0 : 3

Michalska K.              -              Kłosowska W.                   1 : 3

Krupa L.                       -              Kania G.                              1 : 3

Michalska K.              -              Kania G.                              0 : 3

Kłosowska W.           -              Krupa L.                               1 : 3

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce                     Kania Gabriela

II miejsce                    Krupa Laura

III miejsce                  Kłosowska Wiktoria

IV miejsce                  Michalska Katarzyna



Turniej tenisa stołowego chłopców szkół podstawowych: kategoria chłopców IV-VI

  1. Kocot Marcel
  2. Baryło Aleksandra
  3. Mieszko Rybicki

 

Baryło A.                     -              Rybicki M.                          0 : 3

Kocot M.                     -              Baryło A.                             3 : 0

Kocot M.                     -              Rybicki M.                          0 : 3

 

Klasyfikacja końcowa:

 I miejsce                     Rybicki Mieszko

II miejsce                    Kocot Marcel

III miejsce                  Baryło Aleksander


Turniej tenisa stołowego dziewcząt szkół gimnazjalnych

 

  1. Ostrowska Sandra
  2. Stachowiak Angelika
  3. Mrozik Karolina

 

Ostrowska S.                    -              Stachowiak A.                   3 : 0

Stachowiak A.                  -              Mrozik K.                            3 : 0

Ostrowska S.                    -              Mrozik K.                            3 : 0

 

Klasyfikacja końcowa:

 I miejsce                             Ostrowska Sandra

II miejsce                           Stachowiak Angelika

III miejsce                          Mrozik Karolina 


Turniej tenisa stołowego chłopców szkół gimnazjalnych

 

  1. Kacprzyk Michał
  2. Lazar Kamil
  3. Ogrodniczak Damian
  4. Gumienny Natan
  5. Konkol Dominik
  6. Suchecki Łukasz
  7. Babik Jakub
  8. Winiarski Patryk
  9. Kocot Krystian
  10. Tomaszewski Karol

 

Turniej został rozegrany systemem rosyjskim. Zawodnik, który przegrywał dwa spotkania odpadał z turnieju. Jedna przegrana nadal dawała szanse na grę w finale.

 

Klasyfikacja końcowa:

 

I miejsce                     Tomaszewski Karol

II miejsce                   Ogrodniczak Damian

III miejsce                  Kacprzyk Michał

IV miejsce                  Suchecki Łukasz

V miejsce                   Winiarski Patryk

VI miejsce                  Kocot Krystian

VII miejsce                Lazar Kamil

VIII miejsce                Gumienny Natan

IX miejsce                  Konkol Dominik

X miejsce                   Babik Jakub

 

 Opracował

                                                                                                Grzegorz Połaczewski

Galeria



Przejdź do góry