NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA WRĘCZAMY PIĘKNEGO KWIATKA - klasa 2c

Dnia 10 lutego 2017 odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt.

Dla kochanych gości przygotowano poczęstunek oraz program artystyczny. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Po części artystycznej zaproszono babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy. Następnie odbyły się liczne konkursy.

Na  zebranych gości czekała jeszcze jedna niespodzianka – tańce i zabawy. Kochane Babcie i Dziadkowie na chwilę znowu mogli poczuć się dziećmi i wraz ze swoimi wnuczętami wspólnie tańczyli i śpiewali. Wszystkim towarzyszył uśmiech na twarzy i zadowolenie ze wspólnej zabawy. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Dzieci, poprzez wiersze, piosenki i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

Frekwencja była wspaniała. Dziękujemy im za to. Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy.

Marzena Markulak