Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015 w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Bohaterów X Sudeckiej Dywizji Piechoty w Lwówku Śląskim.

26 czerwca 2015r. w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Bohaterów X Sudeckiej Dywizji Piechoty  w Lwówku Śląskim odbyło się  zakończenie roku szkolnego.

W tej   podniosłej uroczystości wzięli udział:  przedstawiciel władz Gminy i Miasta Lwówek Śląski-  Sekretarz Gminy i Miasta Lwówek Śląski pan Mirosław Herdzik,  zasłużony dla Ziemi Jeleniogórskiej i Powiatu Lwóweckiego, Honorowy Obywatel Lwówka Śląskiego pan płk Edward Jakubowski- członek Zarządu Głównego, Prezes Zarządu Okręgowego Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Jeleniej Górze, pan Edmund Błaszczyk- Wiceprezes Zarządu Okręgowego Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Jeleniej Górze, pani Janina Grzywna Sekretarz Zarządu Okręgowego Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Jeleniej Górze.

Spotkanie rozpoczęło się wprowadzeniem pocztu sztandarowego i wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego. Szanownych gości serdecznie przywitała Pani dyrektor szkoły Elżbieta Ugrynowicz. Następnie płk Edward Jakubowski Za Zasługi dla Związku Kombatantów RP i BWP, tj. wytrwałe i skuteczne kształtowanie postaw patriotycznych młodego pokolenia, wyróżnił Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 2 w Lwówku Śląskim panią Elżbietę Ugrynowicz, Małgorzatę Kłosowską nauczycielkę języka polskiegooraz Krystynę Gasińską- Szawłowską  nauczycielkę historii.

W dowód wieloletniej współpracy, wyjątkowe zaangażowanie w realizacji zadań wychowania patriotycznego, za udział w wielu obchodach rocznicowych pan płk Edward Jakubowski- otrzymałpamiątkowe podziękowanie. Wspólne pamiątkowe zdjęcie uczestników spotkania przywoływać będzie pamięć o tej uroczystość, poszanowaniu narodowych symboli, a także godnego reprezentowania szkoły we wszystkich dziedzinach jej życia.