Rekolekcje Wielkopostne 2015

Jezus Chrystus moim Panem jest, ALLELUJA!  On kocha mnie, On kocha mnie, ALLELUJA!

W dniach 16-18 marca 2015r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w REKOLEKCJACH  WIELKOPOSTNYCH .  Spotkania odbywały  się w kościele św. Franciszka z Asyżu w dwóch grupach wiekowych: klasy I-III i klasy IV-VI. Nauki głosił o.dr Paweł  Sroka  z Legnicy. Rekolekcjonista przybliżył dzieciom prawdę   o wielkiej miłości Boga do człowieka objawioną w męce, śmierci  i Zmartwychwstaniu  Jezusa Chrystusa.Rozważaniom rekolekcyjnym towarzyszył pokaz multimedialny i prezentacja przeplatana śpiewem i nauką nowych piosenek. Przeżycie  wielkopostnego czasu wiąże się z przemianą naszych serc ,dlatego w ostatnim dniu naszych spotkań uczniowie klas III-VI mogli pojednać się z Panem Bogiem w Sakramencie Pokuty  i Pojednania .

Opracowała L. Gorlewska

Zdjęcia A. Urbańska