INTEGRACYJNE WARSZTATY PLASTYCZNE 05.03.2015 r.

Uczestnikami zajęć plastycznych byli podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej „ Caritas” oraz uczniowie klas V- VI z naszej szkoły. Artystyczne spotkanie odbyło się piątego marca na terenie Siedziby Nadleśnictwa w Lwówku Śląskom.

Nadrzędnym celem warsztatów jest integracja grupy poprzez wzajemną pomoc i wsparcie oraz inspirowanie do twórczej pracy, pokonywanie własnych ograniczeń oraz możliwości. Materiałem malarskim, który tworzy jednocześnie motyw przewodni obrazu są dłonie- znak rozpoznawczy autora pracy.

Zapraszamy  do  naszej szkolnej „GALERII DWÓJKI” na ekspozycje prac powstałych w trakcie warsztatów oraz prace uczniów klas IV-VI wykonane na zajęciach lekcyjnych.