JUŻ POTRAFIMY PŁYWAĆ

W tym roku szkolnym chętni uczniowie z klas III mogli bezpłatnie skorzystać z nauki pływania na basenie Orka w Bolesławcu. Wyjazdy były organizowane w ramach projektu realizowanego ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla uczniów ,,DOLNOŚLĄZAK UMIE PŁYWAĆ 2014’’.

Zajęcia prowadzone były przez instruktorów pływania . Odbyło się 10 cyklicznych spotkań na basenie- nauka połączona z zabawą.  Zajęcia okazały się bardzo przydatne, bo teraz już uczniowie potrafią pływać, grać w piłkę wodną, nurkować – nie boją się wody. Naprawdę warto skorzystać z takiej formy zajęć, bo "W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH’’. Polecamy innym….

M.Markulak